Inauguracja roku szkolnego 2009/10

Nowy rok szkolny uczniowie powitali uroczyście dnia 1 września 2009r. Tradycyjnie został poprzedzony mszą świętą i błogosławieństwem ks.A. Michalskiego w kościele parafialnym. Około godz. 9.00 miejsca w sali gimnastycznej naszej szkoły zostały zapełnione przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Przybyłych na uroczystość serdecznie powitał dyrektor szkoły, mgr Andrzej Kruk. Następnie w atmosferze radości, śpiewu uczniowie powitali nowy rok szkolny 2009/10. Klasa V przygotowała inscenizację pt: „Witaj szkoło”, która nawiązywała do wakacji, a także zachęcała do pracy i podjęcia nowych obowiązków. W sposób szczególny zostali przywitani pierwszoklasiści, którzy rozpoczęli naukę. Podczas inscenizacji uczniowie przypomnieli także tragiczny w dziejach naszego narodu 1 września 1939 r.
     Po zakończeniu części artystycznej odbyło się spotkanie uczniów z wychowawcami klas.

Wychowawca kl. V
Barbara Woźniak