Zakończenie roku szkolnego i pożegnanie uczniów klasy VI
   W dniu 19 czerwca 2009r. w naszej szkole uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2008/2009. Dla uczniów klasy VI był to ostatni dzień w szkole podstawowej. Uczniowie klasy VI przygotowali krótką uroczystość pożegnania z nauczycielami i młodszymi kolegami. Piosenką i wierszem podziękowali nauczycielom za trud nauki przez sześć lat w szkole podstawowej. Po uroczystości otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenia Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie o wynikach sprawdzianu, który odbył się w kwietniu. Świadectwa i zaświadczenia będą musieli  dołączyć do dokumentów złożonych w wybranych przez siebie gimnazjach. Życzymy im powodzenia w nowej szkole, a wszystkim uczniom i nauczycielom udanych wakacji.