W teatrze "Maska"

7 kwietnia klasy I, II i III pod opieką pani Elżbiety Siorek, Jadwigi Reizer i Zofii Herby wybrały się do teatru „Maska” w Rzeszowie na przedstawienie pt. „Baśń o Rycerzu bez Konia”. Główne postacie oglądanej sztuki: Rycerz i Koń byli bardzo nieszczęśliwi, ponieważ dokuczała im samotność i pomimo poszukiwań, nie mogli się odnaleźć w baśniowym świecie. Jednak w swoich poszukiwaniach są bardzo wytrwali i ich wysiłek zostaje nagrodzony. Trafiają wreszcie na siebie i od tej pory są bardzo szczęśliwi.
     Baśń zachwyca nie tylko głębokim przesłaniem, że wszystko na świecie ma swój czas: pory roku, urodziny, dojrzewanie, przemijanie, ale także przepiękną scenografią połączoną z animacją komputerową, odpowiednią muzyką i doskonałą grą  aktorów. Uczniom przedstawienie bardzo się podobało.