Powitanie Wiosny w naszej szkole

W dniu 23 marca 2009r. Samorząd Szkolny przygotował dla uczniów naszej szkoły gry, zabawy i  konkursy na powitanie Wiosny. Wśród zabaw znalazły się między innymi konkursy: Mam talent, Konkurs na sobowtóra, Śmiechu warte, Konkurs na Miss i Mistera szkoły, Milionerzy.
     Po pierwszej lekcji wszyscy uczniowie szkoły zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie na początku obejrzeliśmy przygotowane przez Klub Książki działający w naszej szkole przedstawienie pt. "Mały Książe". Następnie uczniowie uczestniczyli w zabawach i konkursach. Przy stole siedziało jury, które oceniało poszczególnych uczestników. Najwięcej emocji wzbudził "Konkurs na Miss i Mistera szkoły". Wybrani uczniowie na zakończenie wspólnie zatańczyli. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymywali słodkie nagrody.
     W taki sposób dzieci i młodzież naszej szkoły powitała Wiosnę.

Przedstawienie pt. "Mały Książe"

Uczestniczki konkursu

Miss i Mister szkoły