Wyróżnienie w Konkursie Informatycznym "Pomniki miasta Rzeszowa"

W dniu 21 marca 2009r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Rzeszowie odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród oraz upominków uczestnikom Konkursu Informatycznego "Pomniki miasta Rzeszowa". Celem konkursu było popularyzowanie w szkołach podstawowych wiedzy i umiejętności z zakresu informatyki, rozwijanie uzdolnień i zainteresowań uczniów oraz  zainteresowanie regionem, w którym żyjemy. Zadanie uczestników polegało na samodzielnym przygotowaniu materiałów i wykonaniu prezentacji multimedialnej. Wszyscy uczestnicy włożyli dużo pracy w przygotowanie swojej prezentacji. Samodzielnie wykonywali zdjęcia wybranych pomników, opisywali ich historię powstania.
    W konkursie wyróżniona została praca Adriana Sowy z kl. VI pt. "Rzeszowskie pomniki", a Dorota Kotula i Kamila Grzyb z kl. V otrzymały upominki.

Fragmenty pracy Adriana Sowy z kl. VI

Dyplom wyróżnionej pracy