Turniej piłki halowej

W sobotę 14 marca 2009r. w naszej szkole odbył się turniej w ramach programu przeciwdziałania alkoholizmowi realizowanego pod kuratelą Wydziału Zdrowia Urzędu Miasta Rzeszów. Turniej zgromadził 8 zespołów: ze Szkoły Podstawowej nr 9 dwa zespoły, Szkoły Podstawowej nr 24 dwa zespoły, Klubu Sportowego „Zimowit” Rzeszów dwa zespoły i Szkoły Podstawowej w  Budziwoju dwa zespoły. Turniej był świetną formą wypoczynku i propagowaniem sportu wśród uczniów. Nasze drużyny zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce zdobywając puchary i dyplomy. Miejsce pierwsze zajął zespół „Zimowit”. Sama rywalizacja była bardzo zacięta, ale przebiegała w sportowej atmosferze. Głównym celem turnieju było zagospodarowanie wolnego czasu uczestników i propagowanie poprzez sport zdrowego stylu życia.
     Można spokojnie podsumować, że turniej zakończył się sukcesem wszystkich uczestników. Każdy z zawodników otrzymał napoje regenerujące i „małe co nieco”.

Podczas rozgrywek

Drużyna naszej szkoły