Zabawy karnawałowe

28 stycznia 2009 roku odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa dla klas młodszych. Z tej okazji salę gimnastyczną pięknie udekorowała pani Zofia Herba z klasą trzecią  i uczniami z klasy szóstej. Wszelkie ozdoby potrzebne do dekoracji zostały wykonane na zajęciach świetlicowych przy pomocy pani Anny Ignas. Również uczniowie przynieśli dekoracje dodatkowo wykonane w domu. Większość uczniów przyszła we wspaniałych strojach, przygotowanych z pomocą rodziców.
     Już po raz kolejny bal karnawałowy prowadziła pani Bożena Stachyra-Płonka. Przygotowała ona nowe, ciekawe konkursy i zabawy muzyczne dla dzieci. Uczniowie najchętniej brali udział w konkursach sprawnościowych. Wszyscy uczestnicy zostali docenieni przez prowadzącą i otrzymali słodkie nagrody.
     W czasie przerwy tanecznej uczniowie spożywali poczęstunek, przygotowany przez rodziców każdej klasy.
     W godzinach popołudniowych dla klas starszych  odbyła się  karnawałowa dyskoteka. Częścią muzyczną zajęli się chłopcy z klasy szóstej. W przerwie poszczególne klasy zamówiły sobie pizzę. Zabawy przyniosły wszystkim uczestnikom wiele radości i zadowolenia.