Szkoła Podstawowa w Białej

Zabawy andrzejkowe

27 listopada 2008 roku odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa dla klas młodszych. Ozdoby potrzebne do wystroju sali przygotowali sami uczniowie. Przy zawieszaniu dekoracji pomagali uczniowie klasy szóstej. Celem zabawy było pogłębianie więzi koleżeńskich pomiędzy klasami I, II i III. Biorąc pod uwagę potrzebę zabawy u dzieci tak opracowano scenariusz imprezy, aby zaktywizować wszystkich uczniów. Zabawę poprowadziła Pani Bożena Stachyra - Płonka, która grała dla dzieci i zachęcała je do zabawy poprzez tańce w kółeczkach i grupkach. Również przygotowała wiele konkursów i wróżb andrzejkowych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników . Był także poczęstunek dla dzieci przygotowany przez rodziców każdej klasy.
     W tym samym dniu , po południu odbyła się dla klas starszych IV - VI dyskoteka z wrózbami  andrzejkowymi. Uczniowie rownież przygotowali sobie salę do zabawy oraz poczęstunek. Były ciastka, owoce i pizza. Wszyscy bawili się wesoło przy muzyce, którą sami uczniowie sobie wybrali.