Szkoła Podstawowa w Białej

Dni otwarte gimnazjum w Tyczynie

W dniach 9 – 15 kwietnia 2008r odbyły się DNI OTWARTE dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych. Szóstoklasiści zostali zaproszeni do odwiedzenia szkoły w dniu 14 kwietnia 2008r. Uczniowie zostali zapoznani z baza dydaktyczną szkoły, w której skład wchodzą: sala gimnastyczna, dwie  pracownie komputerowe, Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej w bibliotece, stołówka oraz świetlica szkolna. Dla uczniów prowadzone są zajęcia wyrównawcze z przedmiotów , które sprawiają im problemy ale także rozwijają ich zainteresowania w kołach przedmiotowych. Uczniowie klas szóstych będą mogli kontynuować naukę w klasach z dodatkowym językiem obcym, a także w klasach z dodatkowymi godzinami informatyki. Proponuje się także klasę ze zwiększoną liczbą godzin z wychowania fizycznego ze szczególnym uwzględnieniem piłki nożnej .
     W ramach dni otwartych zaproszono także w dniu 16.04  na rozgrywki sportowe uczniów wszystkich klas szóstych Gminy Tyczyn.  Przez trzy godziny zawodnicy  startowali w różnych dyscyplinach sportowych. Nasi uczniowie zajęli II miejsce spośród siedmiu drużyn.

Budynek Gimnazjum im. Jana Pawla II w Tyczynie

Dyplom za zajęcie II miejsca w rozgrywkach sportowych