Szkoła Podstawowa w Białej

Gminny Konkurs  Języka Angielskiego

Dnia 2 kwietnia 2008 roku trzy uczennice z naszej szkoły: Magdalena Kozak, Magdalena Kocój i Aleksandra Błaszczyk, wzięły udział w Gminnym Konkursie  Języka Angielskiego, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Budziwoju. Konkurs był okazją do sprawdzenia swojej wiedzy, nasze reprezentantki zajęły wysokie miejsca: Magda Kozak - II miejsce, Magda Kocój - IV miejsce, był też szansą na zawarcie znajomości z rówieśnikami z naszej gminy, gdyż po napisaniu testu, był czas na wspólne rozmowy. Z niektórymi uczniami spotkamy się już wkrótce, gdyż nasza szkoła wraz ze szkołą z Tyczyna planuje konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii, na drugąedycję którego zaprosimy również wszystkie zaprzyjaźnione szkoły.

Zmagania uczniów z zadaniami konkursowymi

Uczennice naszej szkoły