Szkoła Podstawowa w Białej

Zabawy karnawałowe

30 stycznia 2008 roku odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla klas młodszych i dyskoteka dla klas starszych. Wcześniej przed zaplanowaną datą dzieci wraz z rodzicami wymyślały ciekawe stroje karnawałowe. Łańcuchy i inne ozdoby potrzebne do wystroju sali uczniowie przygotowali na zajęciach praktycznych oraz w domu. Przy zawieszaniu dekoracji pomagali uczniowie klasy szóstej. Zabawę, tak jak rok wcześniej poprowadziła Pani Bożena Stachyra - Płonka, która grała dla dzieci i zachęcała je do zabawy poprzez tańce w kółeczkach i grupkach. Również przygotowała wiele konkursów, które cieszyły się największym uznaniem wśród uczestników  zabawy.  Nie zabrakło także poczęstunku dla dzieci, przygotowanego przez rodziców. Scenariusz imprezy bardzo podobał się uczniom, którzy przyjemnie spędzili czas i pogłębili więzi koleżeńskie. Pod koniec zabawy klasa pierwsza, druga i trzecia wykonały pamiątkowe zdjęcia.
     Po południu natomiast odbyła się dyskoteka dla klas IV - VI i w ten sposób uczniowie naszej szkoły zakończyli karnawał.

Uczniowie klasy I

Uczniowie klasy II