Szkoła Podstawowa w Białej

Kartki świąteczne - Boże Narodzenie 2007

Kolejny raz z okazji Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas IV,V i VI zaprojektowali i wykonali na lekcjach plastyki i techniki kartki świąteczne. Najładniejsze kartki przedstawiono mieszkańcom Białej w Kościele Parafialnym w Białej, po mszach w niedzielę 25 XI, 2 XII i 9 XII 2007 roku.
     Ofiarowane pieniądze przekazano dzieciom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rudniku nad Sanem.  Placówka ta istnieje od 1962 r. Uczy się w niej dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym.
     Nasza szkoła wspiera ośrodek od 5 lat. Co roku zbierane są datki pieniężne również w poszczególnych klasach. W grudniu  przekazaliśmy 755 zł na konto ośrodka. Biorąc pod uwagę, że w naszej szkole uczy się nieco ponad 100 uczniów, jest to pokaźna kwota. Świadczy ona również o tym, że nasze dzieci chcą i potrafią się dzielić tym co mają z innymi, a przez to sprawiać obdarowywanym wiele radości.

Kartki zaprojektowane przez uczniów kl. IV, V, VI naszej szkoły:

Błaszczyk Ola kl. VI

Jamrozik Gabrysia kl. VI