Szkoła Podstawowa w Białej

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2007/08

W dniu 3 września uczniowie naszej szkoły rozpoczęli nowy rok szkolny. Najpierw uczestniczyli we Mszy świętej w kościele w Białej, a następnie przyszli do szkoły. Uczniowie kl.V przygotowali krótki program artystyczny, by piosenką i wierszami pożegnać wakacje i roapocząć nowy rok szkolny. Nie zapomnieliśmy o rocznicy 1 września 1939 roku, kiedy to dzieci nie mogły wrócić do szkoły z powodu wybuchu II wojny światowej. Powitaliśmy uczniów I klasy i życzyliśmy im samych sukcesów. Uśmiechnięci i zadowoleni spotkaliśmy się z wychowawcami, kolegami i koleżankami.
     W tym roku szkolnym wszyscy uczniowie będą nosić jednolity strój, którym w naszej szkole jest granatowy T-shirt. Do zobaczenia w szkolnej ławce.