Szkoła Podstawowa w Białej

Quiz matematyczny w Budziwoju

19 kwietnia 2007r. trzyosobowy zespół uczniów klasy VI uczestniczył w konkursie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Budziwoju. Quiz obejmował zadania matematyczne, krzyżówki i rebusy, w których trzeba było wykazać się wiedzą nie tylko matematyczną, ale również historyczną, z języka polskiego oraz starannością wykonania pracy plastycznej- symetrycznej serwetki. Uczniowie zmierzyli się z dyktandem matematycznym i wierszami matematycznymi. Tutaj oceniana była między innymi piękna recytacja. Rywalizacja była wyrównana, zajęliśmy IV miejsce.
   Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody i poczęstunek. Ten konkurs był okazją do poznania uczniów z innych szkół podstawowych naszej gminy, do wymiany doświadczeń przez nauczycieli i miłym spędzeniem czasu.