Szkoła Podstawowa w Białej

Zabawa karnawałowa klas młodszych

24 stycznia 2007 roku w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla klas młodszych. Miała ona na celu pogłębianie więzi koleżeńskich między uczniami oraz dostarczenie im kulturalnej rozrywki poprzez śmiech i radość. Po raz pierwszy w naszej szkole impreza ta była prowadzona przez Panią Bożenę Stachyrę – Płonkę, która przygotowała oprawę muzyczną zabawy. Poprzez taniec, piosenkę, konkursy, gry i zabawy uaktywniła ona wszystkich uczestników tej imprezy. Uczniowie klas młodszych bawili się przy znanych im piosenkach dziecięcych, a przy okazji utrwalali wiedzę na temat pochodzenia różnych tańców (polki, krakowiaka, tanga, walca, samby).
     Tradycyjnie podczas przerwy tanecznej uczniowie zostali zaproszeni na poczęstunek, przygotowany przez rodziców z poszczególnych klas. Wszyscy uczestnicy zabawy dobrze się bawili, byli zadowoleni i wyszli z poczuciem przyjemnie i mile spędzonego czasu.