Szkoła Podstawowa w Białej

Kartki  świąteczne i Gminny Konkurs Plastyczny
 ,,Każdy ma swego anioła"

Z okazji świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas IV, V i VI zaprojektowali i wykonali na lekcjach plastyki kartki świąteczne. Jak co roku, najładniejsze  kartki przedstawiono mieszkańcom Białej i rozprowadzono przez samych uczniów  klas V i VI w Kościele Parafialnym w Białej po mszach w niedzielę - 10 XII i 17 XII 2006 roku. Ofarowane pieniądze uczniowie przekazali dzieciom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rudniku nad Sanem.
    W grudniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Budziwoju pt. ,,Każdy ma swego anioła". Mieli oni za zadanie wykonać pracę przestrzenną przedstawiającą własną wizję anioła. Uczniowie klas IV-VI wykonali piękne prace - anioły z różnych materiałów. Najciekawsze z nich przesłano na konkurs do Budziwoja. 19 grudnia odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród. Uczennicom z naszej szkoły przyznano następujące miejsca:
I miejsce - Klaudia Kołcz z klasy VI,
II miejsce - Dorota Szala z klasy V,
wyróżnienie - Magdalena Kozak  z klasy V.

Najładniejsze prace

W kościele w Białej