Szkoła Podstawowa w Białej

XXII Rajd Uczniów Szkół Podstawowych Gminy Tyczyn

Grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunką Agnieszką Stec uczestniczyła dnia 23 września w XXII Gminnym Rajdzie Szkół Podstawowych. W słoneczne przedpołudnie ruszyliśmy przez okolicę i podziwialiśmy jesienne krajobrazy.  Po kilku godzinach wędrówki udało nam się dotrzeć do celu, czyli do Szkoły Podstwowej w Kielnarowej, gdzie czekał na nas ciepły posiłek i liczne atrakcje.  Można  było wykazać się umiejętnościami plastycznymi, muzycznymi, ale najwięcej emocji dostarczył jednak konkurs na przeciąganie liny. Następnym punktem programu było pieczenie kiełbasek na ognisku.  Aż szkoda było się rozstawać z gościnnymi gospodarzami oraz z kolegami i koleżankami z innych szkół, którzy bawili się razem z nami. Nie żegnaliśmy się jednak na długo, na wiosnę spotkamy się znowu. Tym razem to my zapraszamy...