Szkolny zespół chearleaders Szkolny zespół chearleaders Grupa kolędnicza Drużyna sportowa
Szkoła Podstawowa w Białej

Zakończenie roku szkolnego 2005/2006

W dniu 23 czerwca uczniowie klasy VI ukończyli Szkołę Podstawową w Białej. Od 1 września rozpoczną naukę w nowych szkołach - gimnazjach. Na pożegnanie przygotowali program artystyczny pt. "Nadszedł czas pożegnania". Piosenką i pięknymi słowami podziękowali nauczycielom za lata nauki i troski, a kolegom życzyli udanych wakacji. Wszyscy uczniowie klasy VI otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenia o wynikach sprawdzianu po klasie szóstej wydane przez Okręgowwą Komisję Egzaminacyjną w Krakowie.
   Pozostali uczniowie naszej szkoły również otrzymali świadectwa ukończenia swoich klas i promocję do klasy następnej.
Samorząd Uczniowski życzył wszystkim słonecznych, udanych, bezpiecznych i miłych wakacji.

Przygotowania do uroczystości pożegnania szkoły

Ostatni występ uczniów klasy VI w naszej szkole

Pamiatkowe tablo absolwentów roku szkolnego 2005/2006