sSzkolny zespół chearleaders Szkolny zespół chearleaders Grupa kolędnicza Drużyna sportowa
Szkoła Podstawowa w Białej      

III miejsce naszych uczniów w Internetowym konkursie
"Moja Gmina Moją Małą Ojczyzną"

   W dniu 1 czerwca w Szkole Podstawowej w Kielnarowej odbyło się podsumowanie i rozdanie nagród  w konkursie "Moja gmina moją małą ojczyzną". Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Kielnarowej i Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tyczynie.
Celem konkursu było:
- doskonalenie posługiwania się komputerem w codziennym użytkowaniu,
- doskonalenie form pisarskich, posługiwania się się piękną, poprawną polszczyzną,
- kształtowanie wrażliwości i umiejętności obserwowania otaczającego świata,
- poznawanie historii, zabytków, ciekawostek oraz wydarzeń związanych z miejscowościami naszej gminy.
Pytania  pojawiały się codziennie od 15 do 27 maja 2006r. około godz. 8 na stronie konkursu. Zespoły miały czas do końca dnia na odszukanie właściwych informacji i udzielenie za pośrednictwem Internetu odpowiedzi. Z naszej szkoły udział wzięły 3 zespoły uczniów pod opieką pani Alicji Woźniak. Jeden z nich pod nazwą "Biała_1" w składzie: Członka Karolina, Kocyło Justyna i Kozak Bartłomiej z kl. VI zajął III miejsce. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczał  burmistrz Tyczyna Pan Kazimierz Szczepański. Uczniowie z wielkim zapałem i chęcią zmagali się z pytaniami konkursowymi, pogłębiając swoje wiadomości na temat historii miejscowości wchodzących w skład gminy, znajomości zabytków, legend, ciekawostek
 i atrakcji turystycznych.

Dyplom za zajęcie III miejsca

Zwycięski zespół