Szkolny zespół chearleaders Szkolny zespół chearleaders Grupa kolędnicza Drużyna sportowa
Szkoła Podstawowa w Białej

Dzień Matki
   29 maja uczniowie naszej szkoły zaprezentowali program artystyczny przygotowany z okazji Dnia Matki pod nazwą: „Dziś dla Ciebie Mamo piosenkę śpiewam”. Na zaproszenie naszych uczniów odpowiedziały nie tylko licznie zgromadzone mamy, ale również całe rodziny. Akademię zaszczycili swoją obecnością burmistrz Miasta i Gminy Tyczyn Pan Kazimierz Szczepański oraz proboszcz miejscowej parafii ks. Mieczysław Mleczko, który na wstępie złożył wszystkim mamom serdeczne życzenia i objął je wspólną modlitwą. Wyrazy miłości i wdzięczności uczniowie przekazali mamom słowami wzruszających wierszy i piosenek. Uczniowie kl. IV przedstawili baśń pod tytułem „Kopciuszek”. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowały obydwa zespoły taneczne chearleaders: kl. III – IV i V – VI. Były też wiązanki kwiatów i serdeczne uściski.
   Zaangażowanie uczniów zostało nagrodzone gromkimi brawami licznie zgromadzonej publiczności.

Klasa IV w przedstawieniu "Kopciuszek"

Wiersze i piosenki dla mam

Życzenia dla mam

Zespół chearleaders kl. III i IV