Szkolny zespół chearleaders Szkolny zespół chearleaders Grupa kolędnicza Drużyna sportowa
Szkoła Podstawowa w Białej

„JAK KARNAWAŁ TO KARNAWAŁ”
     Pod takim hasłem 17.01.2006 r. zorganizowano zabawę karnawałową dla klas młodszych. Celem zabawy było pogłębianie więzi koleżeńskich pomiędzy klasami I, II i III oraz dostarczenie uczniom kulturalnej rozrywki poprzez śmiech i radość. Biorąc pod uwagę potrzebę zabawy u dzieci w młodszym wieku szkolnym, tak opracowano scenariusz imprezy, aby zaktywizować wszystkich uczestników. Podczas trwania zabawy przeprowadzono szereg zabaw muzycznych i konkursów. Przy organizacji imprezy pomagali również rodzice wszystkich klas. Zaangażowali się w przygotowanie ciekawych strojów dla dzieci oraz słodkiego poczęstunku. Sekcja Kulturalno-Oświatowa Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły brała czynny udział w  organizacji zabaw dla klas młodszych, a 16.01.2006r. zorganizowała dyskotekę karnawałową dla uczniów kl. IV-VI. Wszyscy dobrze się bawili i z niecierpliwością czekają na następną zabawę i dyskotekę.