Szkolny zespół chearleaders Szkolny zespół chearleaders Grupa kolędnicza Drużyna sportowa
Szkoła Podstawowa w Białej

Wieczór andrzejkowy
     Andrzejki są wspaniałą okazją do zapoznania dzieci z dawnymi ludowymi zwyczajami. Organizacja wieczoru andrzejkowego wywołuje twórczą postawę dzieci. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem szukali wróżb andrzejkowych i informacji na temat historii ich powstania. Z dużą starannością planowali pod kierunkiem wychowawcy przebieg całej uroczystości tak, by wszyscy dobrze się bawili. Rodzice chętnie podjęli się trudu przygotowania poczęstunku i pomocy w atrakcyjnym przebiegu zabawy. My nauczyciele – koordynatorzy działań, duży nacisk kładziemy też, by wieczór ten sprzyjał integracji całej społeczności szkolnej. By uatrakcyjnić to wydarzenie zarówno dzieciom jak i ich rodzicom, musimy wcześniej zaplanować przebieg imprezy.  W naszej szkole rodzice, uczniowie i wychowawcy podjęli wspólne przygotowania, które trwały około 2 tygodni. Zabawa była udana dla wszystkich i jeszcze mocniej zintegrowała środowisko szkolne.